Hakkımızda

        

Kaliteyi ön planda tutarak amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız 2005 yılında kurulmuş olup daha sonra artan müşteri talepleri doğrultusunda daha eksiksiz hizmet vermeyi amaç edinerek 2011 yılında Esenyurttaki yeni yerine taşınmıştır. Alanımızdaki en önemli üstünlüğümüz yüksek nitelikli birikimimiz. Sahip olduğumuz kaliteli insangücü ile birlikte geniş bir makina ve ekipman parkuruna sahip olmamız da artımız. Kısaca markanın ruhundan anlayan yaratıcı bir hareket içindeyiz.


4K Matbaa ve Reklam müşteri odaklı bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışmalara odaklanırız. Müşteri ihtiyaçlarını detaylı olarak anlar ve müşteriye değer katan çözümler üretir, hizmet sunar, yardımcı olur. 

“Ürettiğimiz hizmetin her sürecinde kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlayıp sektörümüzde saygın kuruluşlar arasında yer almak ve ihtiyaçları takip ederek müşterilerimizin istediği kaliteyi ve hizmeti ekonomik ve maksimum verimde tutmaktır.”
— 4K Matbaa ve Reklam

Toplam kalite bilincine sahiptir. Sorumlu olduğumuz işleri beklenen zamanda beklenen kalitede ve beklenen verimlilikte yapar. Katma değeri arttıracak şekilde işlerimiz ile ilgili faaliyetlerin gelişmesine katkıda bulunur. Kar odaklıdır. Şirketin finansal beklentilerinin karşılanabilmesi için karlılığı arttırmak için yöntemler kullanılır. Stratejik düşünür çünkü değişen eğilimleri, pazar fırsatlarını ve rekabetsel tehditleri çabuk fark eder, iş fırsatlarını yakalamak amacı ile uzun vadeli planlar geliştirir. Analitik düşünebilir ve problem çözebilir. Çözümler geliştirebilmek için durumu parçalara ayırarak anlamaya çalışır veya durumun etkilerini adım adım izler, çözüm üretir. Verilen zaman içinde doğru ve kesin sonuçlar alabilmek ve hedeflere ulaşmak için iş planları oluşturur ve organize olur.Etkin ekip çalışmasını destekler, ekibin gelişimine ve hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunur, yardım eder.


İş arkadaşlarımız ve müşteriler ile yapıcı ilişkiler kurar, şirketimizi, toplumu,çevreyi dikkate alarak ortak çözümler arar.


Müşterilerimizle ilişkilerimizin sürekliliğinde verimin artacağını bilerek. ilkelerimizi; karşılıklı güven, şeffaflık, sıcak ikili ilişkiler, birbirini ve ihtiyaçlarını iyi tanıma, anlama, beklentileri doğru çözümlerle karşılama olarak koyuyor, birlikte kazanmak ve başarıyı keyifle paylaşmak istiyoruz...

Netrobit